Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stryptýzová flaška

V jeden sobotní večer jsem měla volný bejvák. Rodiče měli být do půlnoci mimo domov - takže skvělá šance pozvat mou partu. Domluvili jsme se, že si zahrajeme flašku. Znáte to: ten, na kterého ukáže hrdlo láhve, musí splnit nějaký úkol, a navíc si sundat jeden kousek oblečení… Zakrátko jsme v mém pokoji už všichni seděli jenom ve spodním pádle. A tehdy flaška zrovna ukázala na mě! Nezbývalo mi,než si v následující chvíli sundat podprsenku.Kromě toho jsem dostala za úkol zatancovat. Nechtěla jsem kazit hru a tak jsem kamarádům předvedla super striptýzový tanec, během kterého jsem si sundala poslední kousek svého vrchního oblečení. Všichni kamarádi řvali smíchy., když najednou ve dveřích stáli - moji rodiče… prostě trapas až na půdu!

Snowboarďačky

Jednoho odpoledne jsem se sešly s kamarádkou a šly jsme na naše tajné místo na kraji lesa. Nudily jsme se, a tak jsme si vyprávěly scénky z filmů. Došlo taky na "Snowboarďáky". Zrovna jsme byly u naší oblíbené scény "nazdar, debilové". Moje kamarádka to slovo právě vyslovila nahlas. A najednou jsme zpovzdálí uslyšely "nazdar, krávy!" Udiveně jsme se otočily. Zrovna totiž šli kolem dva kluci, kteří si zřejmě mysleli, že to řekla jim…

Zatracená koza

Stalo se to mojí kamarádce Markétě. Je trochu tlustší a chodí na aerobik ve škole. Ten je hnedka po odpoledním vyučování a kluci se na holky často chodí dívat. Jednou skákaly přes kozu a Markéta uviděla kluky a mezi nimi i svého idola. Potíž je v tom, že ona moc skákat neumí. Chtěla ale udělat dojem, atak se rozeběhla, jak nejlépe mohla. Jenomže skočila tak nešikovně, že porazila kozu a ještě k tou srazila na zem i učitelku… Kluci si z pak ještě dlouho dělali legraci.

Půlnoční duch

Nedávno jsem přespával po dobré oslavě u svýho dobrýho kamaráda Zdeňka. Protože si se Zdeňkem dost rozumíme, hodně jsem se na večer těšil. Představoval jsem si, že si budeme povídat až do rána, probírat všechny holky ze školy, a co hlavně - že zase uvidím jeho sestru Lucku, která se mi šíleně líbí. Zdeněk mně ale hned ve dveřích řekl, že Lucka dneska nepřijde, že budeme doma úplně sami. Měl z toho hroznou radost, ale já teda už menší. Když jsme se kolem jedenácté chystali do postele, vyrazil jsem do koupelny jako první, protože vím, že Zdeňkovi to vždycky šíleně dlouho trvá. V tom fofru, aby mi tam nevlezl, jsem ale zapomněl na pyžamo, takže mi nezbejvalo nic jinýho, než jít z koupelny, jak mě bůh stvořil. Tím, že jsem věděl, že jsem doma sami, mě ani nenapadlo, abych si dal kolem sebe ručník. O to větší šok jsem měl, když jsem si to po tmě mašíroval po schodech nahoru do pokoje a zničehonic jsem z té tmy slyšel: "Fíha, to je ale tělo!" Byla to Lucka s kamarádkami, která se nečekaně vrátila domů a byla jako duch. Dal jsem se do strašnýho křiku a nevěděl jsem, co v tu chvíli dělat. Pak jsem jak pomatený vzal dráhu. Nevím, co mě to popadlo, taková šance a já ji tak promrhám, takovej trapas! Od té doby se Lucce vyhýbám. Nejsem schopen se jí po tom zmatku podívat ani do očí.

Vložkový tábor

Jako každý rok jezdím na tábor. Když jsem šli na puťák, tak jsem si vzala spacák. V té době jsem ještě neměla menstruaci, ale vložky jsem si s sebou pro jistotu radši vzala. Když jsem šla k ohni, holky mi ty vložky nalepily všude po spacáku! Když jsme seděli u ohně, pozvaly holky kluky na pokec k nám do stanu. Já řekla, že přijdu za chvilku. Když odešli, za chvíli se ozval řev a smích. Šla jsem se podívat do stanu, co se děje, a když jsem to uviděla, zrudla jsem. Řekli to i ostatním, takže mi říkají "vložkový spacák".

Drzá zpěvačka

Jednou před vyučováním jsme s kámoškou hrály soutěž, kdo dřív vypije půl litru pití. Já jsem sice vyhrála, ale taky mi potom bylo dost špatně od žaludku. Zrovna jsme měli první hodinu hudebku. Úča nás chtěla zkoušet ze zpěvu. Modlila jsem se, aby mě nevyvolala, protože jsem víc než to, že se mi chce na malou, pociťovala, že si co nejdříve budu muset říhnout po té kole, kterou jsem vypila. Jako naschvál mě ale učitelka vyvolala a já jsem musela zazpívat Trpasličí svatbu. Zpívala jsem jako o život, abych to měla co nejdříve za sebou, ale ve fázi "protože láska, láska…" jsem to už nevydržela a dlouze si krkla. Vzápětí jsem zčervenala jako rajče. Celá třída se řehtala, učitelka to vzala jako provokaci a já skončila s poznámkou.

Zásah

Byl hrozně hezký den a tak jsem se rozhodla, že půjdu na dlouhou procházku s naším psem. Na procházce jsme potkali moji tajnou lásku. Na chvilku jme se zastavili a začali si povídat. Během rozhovoru jsem na psa úplně zapomněla. Psa jsem si začala všímat, až když můj tajný idol zděšeně vykřikl. Pozdě! Pes se mu prostě vyčůral na nohu. Celá jeho nohavice byla mokrá. Celá jsem zrudla, vykoktala zničeně "Promiň" a rychle psa odtáhla. Od toho trapasu se tomu klukovi nemůžu podívat do očí.

Nahoře bez

Jednou v létě jsme s kámoškama jely na koupaliště. Byl tam i můj idol. Vylezly jsme z bazénu a šly se opalovat. Holky mi rozepnuly horní díl plavek, abych se na zádech lépe opálila. Když jsme napodruhé vyrazili do vody, úplně jsem zapomněla, že nemám zapnutý vršek. Všimli si toho všichni.

Pohárová bitva

Jednou jsem byla s kámoškama Bárou a Romčou v cukrárně. Seděli tam tři krásní kluci. Začali jsme je s holkama balit. U pultu jsme si objednaly poháry. Když nám je nesli ke stolu, máchla jsem rukou a poháry spadly pod nohy jednoho z kluků. Vyletěla jsem z cukrárny ven, a protože jsem nezaplatila, začala za mnou prodavačka křičet. Musela jsem se vrátit, zaplatit a napodruhé jsem odcházela celá rudá.

Pomoc! Nahý táta

Jednou jsem se se svojí kamarádkou domluvila, že u ní o víkendu přespím. Celý večer jsme se dobře bavily, vyprávěly si různé příběhy a probíraly kluky. Když už bylo pozdě, rozhodly jsme se jít spát. Potřebovala jsem si ještě dojít na toaletu. Když jsem otevřela dveře, úplně mě zamrazilo. Seděl tam její taťka s trenkama staženýma až na zem a četl si noviny. Špitla jsem pardon a nejraději bych utekla domů. Dneska se tomu jenom směju, ale už nikdy nechci něco podobného vidět.

Číslo 5 žije

Jednou se u nás pořádala soutěž královny krásy Miss tábora. Když došlo k vyhlášení, byla jsem hodně nervózní! Nejdříve vyhlásili třetí a druhé místo a pak všichni čekali na to první. Pozorovala jsem svou soupeřku, která stála vedle a držely jsme se za ruce. Moderátor oznámil, že Miss tábora se stává dívka číslo šest. Zakřičela jsem radostí a rozběhla se k pódiu. Všichni na mě divně koukali a začali se smát. V tu chvíli jsem si všechno uvědomila. Vždyť já jsem pětka, číslo šest má moje soupeřka. Byl to šílený trapas! I když jsem se vůbec neumístila, dostala jsem mimořádnou cenu za pobavení publika

Láska z videopůjčovny

Do videopůjčovny chodím ráda ze dvou důvodů: jednak si ráda půjčuju s kámoškou nové filmy a také tam často chodí i moje tajná láska. Prohlížely jsme si zrovna s kámoškou aktuální nabídku a přitom kecaly. Pak přišel můj idol. Zadávala jsem se na něj a už to jelo. Kazety, poskládané jako domino jsem třesoucíma se rukama shodila a ta poslední mu spadla na hlavu. Nezbylo než všechno posbírat a zasmát se tomu.

Už nikdy víc

Jednou jsme se v partě bavili tím, že jsme si tipli, kolik kilometrů mají najeta auta na parkovišti, potom jsme šli k tomu určitému a koukli se mu na tachometr, zkontrolovat, kdo byl nejblíž. Když jsme se zase k jednomu přiblížili, vybafl na nás řidič. Asi nás pozoroval a také se tím dobře bavil.

Záchodové prkýnko

Nedávno mi kámoška domluvila randíčko s nejnádhernějším klukem z města - a Danem. Moooc jsem se těšila a tak mi dalo velkou práci vybrat si na tuto příležitost vhodné oblečení. Nakonec jsem si oblékla přiléhavý top a mini kraťásky. S Danem jsme se dohodli, že pro mě přijde. Jelikož dlouho nešel a já byla nervózní, šla jsem na záchod na velkou. Jak jsem tam tak dlouho seděla, konečně jsem uslyšela zvonek. Seběhla jsem dolů před dům a pozdravila se s Danem. Koukal na mě jako na blázna a ani jsem se mu nemohla divit! Měla jsem na stehnech vytlačené záchodové prkénko! Takový trapas se mi ještě nikdy nestal a od té doby už hodinu před jakoukoliv schůzkou stojím v pozoru a o nic se neopírám.

Dvě zvědavky

Jednou jsem byla s kamarádkou Alčou u koní. Měly jsme mladého hřebce jménem Aramis. Já ho hřebelcovala i u "oněch" míst, tedy u pohlaví. Když tu se stalo něco nevídaného. On HO vytáhl! Nevěděly jsme, že ten den má přijet zájezd a fotit si koně. Já jsem se dotkla Aramisova pohlaví a zrovna v té chvíli se otevřel box. Najednou byli všude nějací lidé a fotili, jak držím Aramisův penis! Za týden byla fotka nad Aramisovým boxem s nápisem - Dvě zvědavky. To bych se fakt nejraději propadla

Zrádný přechod

Jednoho odpoledne jsem se svou kamarádkou byla na nákupech. Zrovna jsme stály na přechodu, kde stál i můj idol. Když jsme uslyšely ten zvuk, že je zelená, vyrazily jsme s kamarádkou přes silnici. Kousek od chodníku jsem si všimla, že ostatní lidi stále stojí. Rozhlédla jsem se kolem sebe a zjistila, že bliká úplně jiný přechod. Obě jsme se vrátily na chodník a počkaly na tu správnou zeleno. Můj idol se mohla samozřejmě potrhat smíchy!

Moc úzké okno

S mojí kámoškou jsme se rozhodly jít po škole ke mně domů. Když jsme přicházely ke vchodu, uviděly jsme tam stát našeho idola. Myslely jsme, že půjde s náma do vchodu a že s ním konečně pojedeme ve výtahu, ale on tam ještě na někoho čekal. Jely jsme teda samy nahoru. Rychle jsem si odložila doma tašku a běžely jsme se podívat na chodbu z okna co tam dělá. Jenže jak jsme k tomu oknu běžely rychle a současně se do něho podívaly, tak jsme se tam obě skříply a nemohly ven! A co se nestalo, náš idol zrovna jel nahoru a udiveně na nás zíral. S úsměvem řekl: "Trochu úzký okno na vás!" a zašel domů. Od té doby se z okna dívám jen doma!

Puding

Bylo asi deset večer, když jsem se dívala na nějaký romantický film a moje sestra byla se svým přítelem nahoře v pracovně. Naše starostlivá maminka najednou namítla, že jsou tam ti dva už nějak dlouho a že musí mít hlad. Poprosila mě tedy, abych jim přinesla puding. Tak jsem se zvedla z gauče a ne moc ochotně odešla s tím úžasným pokrmem. Rychle jsem se vřítila do pracovny, ale najednou jsem zakopla o kalhoty sestry přítele, které se tam válely a spadla. Moje sestra a její přítel leželi nazí na sobě na zemi a já před nimi ležela jak magor. Při vší smůle jsem ten puding připlácla tomu klukovi na stehno! "To vám mamka… posílá… abyste neměli hlad" vykoktala jsem a zmizela jak nejrychleji to šlo!

Trapas na bruslích

Vyjeli jsme si s mým o pět let starší bráchou Kristiánem na brusle do terénu k blízkému parku a já se skvěle ohákla, protože v parku se dá narazit no hory hezkých kluků a já už tam měla jednoho i vyhlídnutého, ale ne a ne se s ním seznámit. Jezdí po parku sám, žádnou ůkamarádku" s sebou nemá, tak proč to nezkusit ne? Když jsme přijeli do parku, tak mě brácha vyprovokoval k závodu. Rozjela jsem se, nabrala rychlost a hnala se kupředu. Ale co se nestalo, připletla se mi do koleček větvička a já vletěla do křoví! Odřela jsem se o strom ušpinila si kalhoty a nějak jsem se zamotala, že jsem nemohla ven. "Kryso, kryso!" vola jsem na bráchu a slyšela jsem jak za mnou někdo jede a pomáhá mi se zvednout. Okamžitě jsem vyjela: "No kde jseš, ty blbče?! Jsem si kvůli tobě zničila kalhoty! Proč nic neříkáš?" zvedla jsem oči a málem bych se zakopala 4 metry pod zem. Nezvedl mě brácha, ale můj tajný idol! Už jsou to skoro dva měsíce a s mým zachráncem jezdíme do parku spolu.

Sexuální praktiky

Hodina angličtiny byla zase pěkně nudná a dost se vlekla. A Pavel, největší třídní otrapa, neměl nic lepšího na práci, než si dělat srandu z mojí nové skládané minisukně. Třásl mi s židlí a židlí mojí sousedky Jany a sténal při tom jak pornohvězda. Najednou za Janinu židli zatáhl moc zprudka a ta se překotila dozadu. Jana se mě přitom snažila zachytit a trhla mě s sebou na zem. Po svém tvrdém přistání jsem skončila na zádech, s nohama trčícíma ke stropu a všichni tak mohli obdivovat moje srdíčkové kalhotky. Pavel to samozřejmě musel hned okomentovat: "Hej vy dvě, nechte si tyhle polohy až budete doma!" Naší učitelce to tak vtipné nepřišlo a okamžitě nás tři napsala do třídnice: "Pavel, Karolína a Jana vyrušují hodinu sexuálními praktikami."

Sestra

Zrovna jsem byla domluvená se svojí nej kámoškou, že si půjdem zaplavat, když mi mamka přišla oznámit, že mám na celé odpoledne na hlídání mojí sedmiletou sestru Lindu. Celá naštvaná jsem se nakonec rozhodla ji vzít s sebou. Cestou na plavečák jsme s kámoškou rozebíraly našeho idola Petra, po kterém jedou mimochodem všechny holky z naší školy, protože je to fakt kus. Linda se nám do toho celou dobu montovala a poslouchala to, co mělo zůstat jen mezi námi. Když jsme se už konečně cachtaly v bazénu, uviděly jsme, že na skokánku stojí ON a jeho kamarádi! Doplavaly jsme nenápadně k nim a potichoučku pozdravily. Mezitím se k nim dohrabala sestra Linda a spustila na Petra: "Ema s Klárou říkaly, že prý máš sexy zadek a svaly a že se z tebe můžou zbláznit a že by snad omdlely, kdybys jim dal pusu. Tak to teda fakt nevím, co na tobě viděj!" Všichni samozřejmě (kromě mě a Kláry) dostali záchvat smíchu a já bych ségru v tu chvíli snad uškrtila!

Dědeček

Jednoho krásného dne jsem byla se svým miláčkem u mě v pokojíku v postýlce. Milovali jsme se krásně a dlouho. Když jsme byli oba příjemně unavení, jen jsme leželi a odpočívali. Jenže jsem bohužel neslyšela dědečka, jak na mě volá z dolního patra našeho domu. Byla puštěná hudba a on si myslel, že ho neslyším a nevěděl, že mám u sebe svého přítele. V tom spěchu jsem ani nezamkla dveře od pokoje. Prostě a sprostě se děda ani neobtěžoval zaklepat a vletěl mi do pokoje. Vykulil oči a rychle zase zavřel. Já to brala docela s humorem, ale mému příteli bylo trapně, takže kouzlo romantiky bylo pryč. Nikdo to naštěstí moc nerozmazával.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář